Strateji ve Kurumsal Gelişim Direktörlüğü

Bilim, Felsefe, Sanat Yuvarlak Masa Sohbetleri

İstinye Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Felsefe Bölümü tarafından düzenlenen Bilim, Felsefe, Sanat Yuvarlak Masa Sohbetleri İstinye Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Dr. Muharrem Usta’nın katılımıyla çevrim içi olarak gerçekleşti.

2021 Güz Döneminde ilk öğrencilerini kabul edecek İstinye Üniversitesi Felsefe Bölümü tarafından düzenlenen yuvarlak masa sohbetlerinin ilk konuğu İstinye Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Dr. Muharrem Usta oldu. Düşünürlerin dünyaya yön verdiğini belirten Dr. Muharrem Usta; İstinye Üniversitesi’nin kuruluş felsefesini, bölümün vizyonunu ve düşünce dünyasına ait fikirlerini katılımcılarla paylaştı.

İstinye Üniversitesi Felsefe Bölümü Başkanı Prof. Dr. Şafak Ural’ın moderatörlüğünde etkileşimli olarak gerçekleşen etkinlikte; İstinye Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erdal Karaöz, akademisyenler ve öğrenciler yer aldı. Felsefenin işlevlerinin ve çağımızda üstlendiği rollerin farklı yönleriyle ele alacağı etkinlikler her biri alanında uzman ve öne çıkan isimlerin katılımıyla devam edecek.

Etkinliği izlemek için tıklayınız.